Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Україна та ЄБРР уклали угоду про запобігання корупції

Україна та ЄБРР уклали угоду про запобігання корупції

Передбачається антикорупційна реформа «Укравтодору»

Україна та ЄБРР уклали угоду про запобігання корупції
фото: kmu.gov.ua

Уряд України та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) уклали Меморандум про запобігання корупції та сприяння прозорому й ефективному управлінню в державному секторі. Про це повідомляє Урядовий портал.

Документ підписали Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

«Співпраця з ЄБРР – це не лише фінансування, це також ефективне провадження реформ, інновації та розвиток для України та для кожного бізнесу, який з ним співпрацює. І підписання сьогоднішнього Меморандуму – це один із прикладів міцного партнерства», – сказав Шмигаль.

Передбачається реалізація пілотного проєкту в Державному агентстві автомобільних доріг України, в межах якого «Укравтодор» зобов’язується провести антикорупційну реформу. Уряд України та ЄБРР мають намір розробити детальний план дій із запобігання корупції для цього агентства.

Відповідно до меморандуму, Уряд України та ЄБРР погоджуються створити Керівний комітет, що складатиметься з представників Офісу Президента України, Уряду, ЄБРР та відповідного державного підприємства або державного агентства.

Нагадаємо: у липні ексголову «Укравтодору» Новака затримали в Польщі за звинуваченням у корупції, управлінні організованою злочинною групою і відмиванні грошей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті