Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Microsoft дозволила працівникам виконувати роботу з дому постійно

Microsoft дозволила працівникам виконувати роботу з дому постійно

Дистанційна робота не передбачена для співробітників hardware-лабораторій, дата-центрів і працівників з очним навчанням

Microsoft дозволила працівникам виконувати роботу з дому постійно
Фото: pixabay

Компанія Microsoft представила внутрішню інструкцію щодо «гібридного робочого місця», щоб забезпечити більшу гнучкість у роботі навіть після відкриття офісів у США, повідомляє The Verge з посиланням на внутрішні розпорядження компанії.

Компанія дозволить працівникам вільно виконувати роботу з дому менш як 50% робочого часу, або повністю перейти на віддалену роботу з дозволу менеджера. Працівники у віддаленому режимі позбудуться свого офісного робочого місця, але за бажання зможуть користуватися спільним простором в офісі Microsoft.

Працівникам також буде дозволено переїхати в інше місто країни і можливо навіть переїхати за кордон, якщо формат віддаленої роботи дозволить без проблем виконувати свої обов'язки. Microsoft буде відшкодовувати витрати на домашній офіс, але витрати на переїзд залишаються за працівником.

Дистанційна робота не передбачена для співробітників hardware-лабораторій, дата-центрів і працівників з очним навчанням.

Нагадаємо, американська компанія Microsoft заявила, що не буде примушувати розробників використовувати свою платіжну систему

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті