Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
На ринку мікросхем планується нова багатомільярдна угода

На ринку мікросхем планується нова багатомільярдна угода

AMD має намір купити свого конкурента Xilinx за $30 млрд

На ринку мікросхем планується нова багатомільярдна угода
фото www.flickr.com/photos/120404074@N07/13519661543

Один з найбільших у світі виробників інтегральної техніки AMD заявив про свій намір придбати конкурента Xilinx за $30 млрд. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з ходом переговорів.

Згідно з інформацією, офіційно про поглинання може бути оголошено вже на цьому тижні. Це стане другим за рахунком великим поглинанням за кілька тижнів – в середині вересня американська компанія Nvidia оголосила про придбання британського розробника мікросхем Arm за $40 млрд.

Видання зазначає, що чіпмейкери не випадково зараз виходять на ринок, вони відносно добре пережили кризу. За останні кілька днів низка виробників представили результати, які перевершили їх власні прогнози. На додачу, за допомогою придбань і злиттів виробники намагаються розширити асортимент своєї продукції.

Завдяки цьому придбанню AMD отримає імпульс в бізнесі центрів обробки даних. Саме ця область є найбільш важливою для найбільшого конкурента AMD, лідера світового ринку Intel. Процесори – це мозок кожного комп'ютера. Intel домінує в цій області, але і AMD, і Nvidia в останні роки вдалося надолужити згаяне. З придбанням Xilinx AMD також може вийти на ринок телекомунікаційних чіпів, який наразі отримує вигоду від розвитку мереж 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті