Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Багаті американці захищають свої статки від можливої перемоги Байдена

Багаті американці захищають свої статки від можливої перемоги Байдена

Радники закликають їх діяти зараз, оскільки Байден і демократи запланували істотне підвищення податків для багатих

Багаті американці захищають свої статки від можливої перемоги Байдена
Джо Байден
фото www.flickr.com/photos/13237002@N08/49648960476

Радники заможних американських сімей переконують їх діяти зараз, інакше вони ризикують втратити мільйони доларів пізніше. Як повідомляє Bloomberg, мається на увазі випадок, якщо в листопаді демократи повернуть собі Білий дім і Сенат США. Колишній віце-президент Джо Байден запропонував істотно підвищити податки для багатих. Натомість зараз багатії у США мають змогу використовувати щедрі правила оподаткування нерухомості, введені президентом Дональдом Трампом.

Зміни в республіканському податковому законодавстві в 2017 році збільшили вдвічі суму, яку багаті сім'ї можуть передати без сплати податку, до $11,58 млн для фізичних осіб і $23,16 млн для пар в цьому році. Кмітливі радники можуть захистити набагато більші суми від податків, використовуючи складні методи планування – «лазівки», на думку багатьох демократів, – які адміністрація Трампа відмовилася заборонити.

За словами радників, якщо багаті американці чекатимуть і нічого не робитимуть, поки не стануть відомі результати виборів, вони ризикують втратити свій шанс. Потрібен час, щоб створити трасти, вирішити, які активи віддати, а також оцінити підприємства і цінні речі, такі як мистецтво. Очікується, що після «демократичної зачистки» планувальники і повірені будуть дуже зайняті.

«Якщо буде синя хвиля, людям буде складно знайти навіть адвокатів, які зустрінуться з ними, – сказав Едвард Ренн, партнер юридичної фірми Withers. Буде такий потік попиту. Ось чому ми говоримо людям: «Заходьте зараз. У нас є час для вас ».

Агентство зазначає, що Байден ще не опублікував докладний майбутній податковий план. Замість цього він запропонував різні способи збільшення доходів – в основному для багатих і корпорацій – для покриття витрат на додаткові витрати на охорону здоров'я, інфраструктуру і боротьбу зі зміною клімату. Минулого місяця агентство Moody's Analytics підрахувало, що його підвищення податків, в тому числі вищі збори з корпорацій і приватних осіб, що заробляють більше $400 000, дозволить зібрати $4,1 трлн за 10 років.

Час для американців , які володіють великими маєтками також скоро закінчиться. Термін дії звільнення від сплати податку на майно, передбаченого в податковому законодавстві 2017 року, закінчується в 2026 році.

Між тим Bloomberg зазначає, що навіть якщо в листопаді переможуть Байден і демократи, у багатьох американців може з'явитися додатковий час для реалізації планів. У той час як у Конгресу буде можливість ввести ретроактивне підвищення податків до початку 2021 року законодавці можуть почекати до 2022 року або пізніше, щоб змінити правила.

Нагадажмо: згідноз останнім опитуванням RealClearPolitics, Трамп зараз відстає від Байдена в середньому на 9,7% в країні і приблизно на 5-7% пунктів в ключових штатах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті