Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
PGNiG зацікавлена у приватизації українських ТЕЦ та обленерго

PGNiG зацікавлена у приватизації українських ТЕЦ та обленерго

PGNiG і Фонд держмайна підписали договір

PGNiG зацікавлена у приватизації українських ТЕЦ та обленерго
фото: twitter.com/APUkraine

Польська державна компанія, зайнята в галузі розвідки та видобутку природного газу та нафти PGNiG і Фонд держмайна підписали договір про конфіденційність у рамках майбутньої участі компанії в приватизації українських енергетичних об'єктів. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента. 

Угоду підписали голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко і голова правління PGNiG Єжи Квецинський у присутності президентів України та Польщі Володимира Зеленського та Анджея Дуди у понеділок, 12 жовтня.

Документ дасть змогу компанії PGNiG на умовах конфіденційності отримати широкий доступ до інформації про об’єкти приватизації, щоб із повнотою знань про активи включитися в боротьбу за них.

«Можлива участь PGNiG у приватизації енергетичного сектору в Україні – це можливість посилити співпрацю між нашими країнами і разом побудувати енергетичну безпеку в цій частині Європи. Я переконаний, що завдяки нашому досвіду та компетенції ми могли б стати цінним партнером для української сторони», – сказав Квецинський.

За словами джерела на ринку електроенергії, польську сторону в плані приватизації цікавлять ТЕЦ і обленерго.

PGNiG – найбільша нафтогазова компанія Польщі, що розробляє газові та нафтові родовища, видобуває, зберігає і транспортує енергоносії, а також здійснює будівництво та розвиток нафтогазової транспортної мережі, експорт та імпорт газу.

Нагадаємо: візит Дуди до України буде присвячений не тільки політиці й історичному минулому, а й розширенню економічних взаємин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті