«Укравтодор» бере на баланс дороги в Чорнобильській зоні відчуження

«Укравтодор» бере на баланс дороги в Чорнобильській зоні відчуження

На баланс перейде 220 км доріг у 30-км Чорнобильській зоні відчуження

«Укравтодор» бере на баланс дороги в Чорнобильській зоні відчуження
фото: tva.ua

Служба автомобільних доріг у Київській області візьме на баланс 220 км доріг у 30-км Чорнобильській зоні відчуження, заявило Державне агентство автомобільних доріг («Укравтодор») в понеділок, 12 жовтня. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«У цьому році на баланс «Укравтодор» було прийнято кілька важливих об’єктів – в тому числі вулиці, які стануть обхідною Калуша та міст-новобудова у Чорноморську. Ключовий принцип – це дійсно мають бути об’єкти державного значення, які на цьому етапі є великим фінансовим викликом для місцевої влади. У випадку з дорогами у зоні відчуження – ми плануємо їх оновлення за 2021-2023 рр. До трагедії ці дороги були частиною міжнародних маршрутів, зараз вони будуть забезпечувати, перш за все, туристичні потреби», – сказав голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

За його словами, найближчим часом розпочнеться обстеження стану доріг, на його основі й з урахуванням туристичних маршрутів пріоритезуватимуть ремонти.

«Укравтодор» із посиланням на Державне агентство з управління зоною відчуження зазначає, що з 2015-го до 2019 кількість туристів у зоні збільшилася з 8 000 до 80 000, із них майже половина – іноземці.

Чорнобильська зона розташована в Поліському та Іванківському районах Київської області, дістатися туди можна дорогою Р-02 Київ – Іванків – Овруч.

Нагадаємо: архів СБУ розсекретив невідомі деталі про будівництво та аварію на ЧАЕС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті