Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
«Укрпошта» оголосила тендер на закупівлю системи автоматизації за $9,6 млн

«Укрпошта» оголосила тендер на закупівлю системи автоматизації за $9,6 млн

Кінцевий термін подачі пропозицій – 12 листопада

«Укрпошта» оголосила тендер на закупівлю системи автоматизації за $9,6 млн
Фото: пресслужба Укрпошти

АТ «Укрпошта» оголосила тендер у системі державних електронних торгів ProZorro на закупівлю комплексної системи по автоматизації роботи відділень поштового зв'язку, у тому числі листонош. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Кінцевий термін подачі пропозицій – 12 листопада 2020 року, початок аукціону призначено на 18 грудня 2020 року.

Очікувана вартість лота – $9,6 млн (з ПДВ), сума тендерного забезпечення: 2,631 млн грн, мінімальний крок зниження ціни – $ 48 000 (0,5%).

Критерії вибору переможця – на 70% за ціною, на 30% за термінами впровадження системи.

Відповідно до тендерної документації, система повинна складатися з мобільного додатка і стаціонарної частини, в тому числі мати функціонал: з надання поштових послуг, прийому та управління поштовими відправленнями; продажу та управління запасами споживчих товарів, марок і пакувальних матеріалів; по виплаті пенсій та інших соціальних виплат; прийому платежів на рахунки третіх осіб; з надання послуг щодо поштових переказів; з оформлення передплати на газети та журнали; з видачі готівки з банківських карт за допомогою POS-терміналу; з надання послуг з оренди абонентських скриньок; з продажу послуг страхування за агентською схемою; з надання послуг замовлення/доставки/вручення товарів за каталогами тощо.

Нагадаємо, АТ «Укрпошта», Міністерство інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про взаємодію і співпрацю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті