Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Україна і Великобританія вже працюють над спрощенням візового режиму, – Пристайко

Україна і Великобританія вже працюють над спрощенням візового режиму, – Пристайко

В Україну має прибути комісія, яка вивчить роботу системи видачі біометричних паспортів

Україна і Великобританія вже працюють над спрощенням візового режиму, – Пристайко
Фото: president.gov.ua

Об’єднане Королівство та Україна спільно шукають взаємні шляхи полегшення візового режиму. Про це під час участі в заході Британсько-українського товариства розповів посол України в Сполученому Королівстві Вадим Пристайко, повідомляє Укрінформ.

«Між нами існує порозуміння й ми шукаємо кращі шляхи вирішення. На це знадобиться час, цей процес завжди був складним, однак ми рухаємося уперед», – сказав Пристайко.

За його словами, до України із Великобританії незабаром має прибути спеціальна комісія, яка вивчить роботу системи видачі біометричних паспортів та оцінить якість співпраці між державними відомствами.

«Сподіваюся, що врешті-решт співпраця між міністерствами внутрішніх справ та правоохоронними органами України та Британії дозволить полегшити візовий режим для українців», – зазначив посол.

Він додав, що наразі Україна просить Велику Британію запровадити окремі правила для різних категорій подавачів на візи, полегшивши для початку отримання дозволів на в’їзд журналістами, підприємцями, студентами тощо. 

«Чого я хочу від Об’єднаного Королівства, так це дотримання правил, обмеження періоду очікування (на отримання візи. – ред.), і того, аби у разі ухвалення рішення, що хтось може приїхати, він дійсно міг потрапити до країни», – підсумував він.

Нагадаємо, Україна і Британія підписали угоду про партнерство і торгівлю

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті