Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження

Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження

Зараз щоночі по всьому світу голодними лягають спати майже 700 млн чоловік

Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження
фото pixabay.com

Згідно з дослідженням, проведеним за підтримки уряду Німеччини, ліквідація голоду до 2030 року буде коштувати $330 млрд.

Як пише The Guardian, дослідницькі групи зібрали дані з 23 країн і виявили, що міжнародним донорам потрібно додати ще $14 млрд на рік до своїх витрат на продовольчу безпеку і харчування протягом наступних 10 років; що більш ніж удвічі перевищує їх поточний вклад. Країни з низьким і середнім рівнем доходів також повинні будуть платити додатково $19 млрд на рік, можливо, за рахунок оподаткування.

За інформацією Глобального індексу голоду, щоночі по всьому світу голодними лягають спати майже 700 млн осіб, 11 країн демонструють «тривожний» рівень голоду, а «серйозні» рівні – ще 40.

«Те, що ми зараз витрачаємо, не допомагає цим людям », – сказала Карін Смоллер, співдиректор Ceres2030, коаліції, яка фінансується урядом Німеччини й Фондом Білла і Мелінди Гейтс.

Смоллер сказала, що дослідники використовували економічну модель, в якій враховувалися існуючі витрати, і розглядали, як їх можна поліпшити в 14 областях, від соціального захисту і підтримки доходів до інвестицій в дослідження і навчання.

Дослідження, зокрема, включало розробку інструменту штучного інтелекту, який проаналізував півмільйона дослідних статей за останні 20 років, щоб знайти докази того, що спрацює, щоб покінчити з голодом.

«Якщо багаті країни подвоять свої зобов'язання по наданню допомоги і допоможуть бідним країнам розставити пріоритети, правильно націлити і розширити економічно ефективні втручання в області сільськогосподарських НДДКР, технологій, інновацій, освіти, соціального захисту та сприяння торгівлі, ми зможемо покінчити з голодом до 2030 року» , – сказав Максімо Тореро, головний економіст ФАО.

Нагадаємо: до цього експерти спрогнозували, що світ наближається до безпрецедентної продовольчої кризи через COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті