Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження

Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження

Зараз щоночі по всьому світу голодними лягають спати майже 700 млн чоловік

Щоб покласти край голоду у світі до 2030 року необхідно $330 млрд – дослідження
фото pixabay.com

Згідно з дослідженням, проведеним за підтримки уряду Німеччини, ліквідація голоду до 2030 року буде коштувати $330 млрд.

Як пише The Guardian, дослідницькі групи зібрали дані з 23 країн і виявили, що міжнародним донорам потрібно додати ще $14 млрд на рік до своїх витрат на продовольчу безпеку і харчування протягом наступних 10 років; що більш ніж удвічі перевищує їх поточний вклад. Країни з низьким і середнім рівнем доходів також повинні будуть платити додатково $19 млрд на рік, можливо, за рахунок оподаткування.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

За інформацією Глобального індексу голоду, щоночі по всьому світу голодними лягають спати майже 700 млн осіб, 11 країн демонструють «тривожний» рівень голоду, а «серйозні» рівні – ще 40.

«Те, що ми зараз витрачаємо, не допомагає цим людям », – сказала Карін Смоллер, співдиректор Ceres2030, коаліції, яка фінансується урядом Німеччини й Фондом Білла і Мелінди Гейтс.

Смоллер сказала, що дослідники використовували економічну модель, в якій враховувалися існуючі витрати, і розглядали, як їх можна поліпшити в 14 областях, від соціального захисту і підтримки доходів до інвестицій в дослідження і навчання.

Дослідження, зокрема, включало розробку інструменту штучного інтелекту, який проаналізував півмільйона дослідних статей за останні 20 років, щоб знайти докази того, що спрацює, щоб покінчити з голодом.

«Якщо багаті країни подвоять свої зобов'язання по наданню допомоги і допоможуть бідним країнам розставити пріоритети, правильно націлити і розширити економічно ефективні втручання в області сільськогосподарських НДДКР, технологій, інновацій, освіти, соціального захисту та сприяння торгівлі, ми зможемо покінчити з голодом до 2030 року» , – сказав Максімо Тореро, головний економіст ФАО.

Нагадаємо: до цього експерти спрогнозували, що світ наближається до безпрецедентної продовольчої кризи через COVID-19.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло