Захворіло у світі
114,099,454
Померло у світі
2,531,489
Вилікувалось у світі
64,442,231
Захворіло в Україні
1,352,134
Померло в Україні
26,050
Вилікувалось в Україні
1,171,724
Перший з об'єктів «Укрспирту» приватизували за 55 млн

Перший з об'єктів «Укрспирту» приватизували за 55 млн

Об'єкт виставили зі стартовою ціною 49,5 млн грн

Перший з об'єктів «Укрспирту» приватизували за 55 млн
Фото: фейсбук-сторінка Фонду держмайна

Фонд держмайна 15 жовтня провів приватизацію першого об'єкту ДП «Укрспирт» – Немирівського МПД, завод за 55,08 млн грн приватизувало ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД». Про це повідомляє пресслужба Фонду.

Зазначається, що на аукціон об'єкт виставили зі стартовою ціною 49,5 млн грн.

«Зростання ціни від стартової вдалося досягти завдяки продуманим алгоритмам проведення приватизаційних аукціонів – які мотивують учасників пропонувати вищу ціну від стартової вже на етапі подання заявок.

Компанія-переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні. Разом із тим, через захищеність інформації про кількість учасників аукціону до початку його проведення, учасник запропонував ціну вищу за стартову на більше ніж 5 млн грн для отримання переваги на випадок можливої конкуренції під час торгів»», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Немирівського МПД вважатиметься офіційно завершеним.

За даними порталу YouControl, основним видом діяльності ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» є дистиляція, ректифікація та змішування спиртних напоїв.

Засновником компанії вказана «НЕМІРОФФ ІНТЕЛЛЕКТЬЮАЛ ПРОПЕРТІ ІСТЕБЛІШМЕНТ» (Ліхтенштейн), серед кінцевих бенефіціарів – Яків Грібов, Анатолій Кіпіш та Белла Фінкельштейн.

Нагадаємо, Фонд держмайна України (ФДМ) очікує залучити близько 2 млрд грн від приватизації спиртових заводів

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті