ФГВФО виступив з заявою щодо позову до пов’язаних з «Платинум банком» осіб

ФГВФО виступив з заявою щодо позову до пов’язаних з «Платинум банком» осіб

Закликають ЗМІ не спотворювати факти

ФГВФО виступив з заявою щодо позову до пов’язаних з «Платинум банком» осіб
фото: epravda.com.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) заявив, що позов щодо стягнення збитків був поданий до пов’язаних осіб ПАТ «Платинум банк», у тому числі Катерини Рожкової, за загальною процедурою, передбаченою законодавством, яка застосовується відносно всіх банків, переданих в управління Фонду. Про це повідомляється на сайті установи.

Господарський суд м. Києва повернув позовну заяву Фонду гарантування вкладів до екскерівників ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» без розгляду, обґрунтувавши це відсутністю підстав для об’єднання позовних вимог у справі №910/12955/20. Будь-яких інших причин не існує.

Дане судове рішення оскаржено Фондом гарантування вкладів в апеляційному порядку, наразі вирішується питання щодо відкриття апеляційного провадження.

Крім цього, у Фонді зазначили, що звіт аудиторів за підсумками форенсік-аудиту банку є конфіденційний, відтак вони ніде і ніколи не оприлюднювали такі звіти.

У випадку ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» форенсік-аудит проводився українською аудиторською компанією, а не міжнародною, як стверджують окремі мас-медіа, що підтверджує недостовірність даних, наведених у таких публікаціях.

Нагадаємо: у серпні 2020 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав до Господарського суду міста Києва позов про відшкодування шкоди до 12 пов’язаних з ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК» осіб в розмірі 1 477 708 016,17 грн. на вимогу ст. 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті