Підприємства «Укроборонпрому» реорганізують в 9 галузевих холдингів – Уруський

Підприємства «Укроборонпрому» реорганізують в 9 галузевих холдингів – Уруський

Шість з них увійдуть до складу майбутнього холдингу «Оборонні системи України», три - в «Аерокосмічні системи»

Підприємства «Укроборонпрому» реорганізують в 9 галузевих холдингів – Уруський
фото ukroboronprom.com.ua/

Понад 60 підприємств «Укроборонпрому» (УОП) в процесі трансформації можуть бути реорганізовані в дев'ять холдингових компаній. Як повідомила пресслужба ДК із посиланням на віце-прем'єра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського, шість з них увійдуть до складу майбутнього холдингу «Оборонні системи України», три – в «Аерокосмічні системи».

«Всі розуміють, що УОП потрібно реформувати: частину підприємств, які втратили зв’язок з оборонною промисловістю, потрібно передати на приватизацію до Фонду держмайна, решта підприємств складуть основу 9 холдингових компаній за напрямами – 6 з них увійдуть до складу майбутнього холдингу під робочою назвою «Оборонні системи України», а 3 – до «Аерокосмічні системи». Кожній холдинговій компанії будуть потрібні фахівці різного напрямку», – поділився баченням реформи «Укроборонпрому» Уруський.

«За рік-півтора ми маємо побачити нове обличчя оборонної промисловості України. У цьому контексті багато часу забере процес трансформації державних підприємств в акціонерні товариства. Таким чином, понад 60 підприємств буде корпоратизовано. Сподіваюсь, цей процес ми запустимо не чекаючи прийняття відповідного законопроекту, який стане додатковим фактором втілення цієї реформи», – підсумував віце-прем’єр кінцеві цілі реформи ДК.

Своєю чергою в.о. гендиректора УОП Ігор Фоменко відзначив три ключові пріоритети роботи концерну.

«По-перше, це своєчасне забезпечення сил безпеки та оборони якісним озброєнням та військовою технікою та повне і своєчасне виконання державного оборонного замовлення-2020, експортних контрактів, а також нарощення обсягів та підвищення якості продукції та послуг. По-друге, розвиток та модернізація підприємств оборонної галузі шляхом корпоратизації і трансформації у співпраці з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості. По-третє, зробити підприємства концерну привабливим роботодавцем для залучення інженерних талантів та молодих конструкторів», – розповів він.

Нагадаємо: раніше цього місяця «Укроборонпром» завершив випробування першої партії некерованих авіаційних ракет РС-80. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті