Daimler повернувся до прибутків

Daimler повернувся до прибутків

Прибуток у ІІІ кварталі виявився майже удвічі більшим, ніж очікували аналітики

Daimler повернувся до прибутків
фото www.flickr.com/photos/michoch/4787396535/

Німецький автоконцерн Daimler AG повернувся до прибутку в ІІІ кварталі 2020 року. Відновлення продажів і скорочення витрат дають позитивний імпульс для компанії, яка, за прогнозами Bloomberg, повідомить про хороші результати в місяці, що залишилися до кінця року.

Прибуток до сплати відсотків і податків зріс до майже 3,1 млрд євро у кварталі, що закінчився в кінці вересня. В цьому відношенні група перевершує дані річної давнини, а також середній ринковий рейтинг аналітиків. Експерти очікували прибуток в 1,6 млрд євро.

«ІІІ квартал демонструє дуже високі показники і є додатковим свідченням того, що ми знаходимося на правильному шляху до зниження безперебійної роботи нашої компанії, – сказав фінансовий директор Харальд Вільгельм. – Ми очікуємо збереження позитивної динаміки в четвертому кварталі».

Daimler показала кращі результати, ніж очікувалося, з найбільшим за останні десятиліття простоєм в автомпромисловості, хоча в ІІ кварталі вона зазнала операційних збитків в розмірі 1,68 млрд євро.

За даними Daimler, вільний грошовий потік в промисловості в ІІІ кварталі досяг 5,14 млрд євро, що перевищує середню оцінку аналітиків у 2,97 млрд євро. Компанія зі Штутгарта втратила 1,3 млрд євро у другому кварталі, коли пандемія змусила корпорації закрити свої виробничі потужності.

Оптимістичний прогноз Daimler на IV квартал заснований на відсутності додаткових локдаунів для обмеження поширення COVID-19. Головний санітарний інспектор канцлера Ангели Меркель відхилила ймовірність повторного введення обмежень по всій країні, хоча і попередила, що Німеччина ризикує втратити контроль над ескалацією пандемії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті