Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Глава Microsoft: успіх компаній має вимірюватися не прибутковістю

Глава Microsoft: успіх компаній має вимірюватися не прибутковістю

На його думку, слід переосмислити капіталізм і розвернутися від нього в бік соціальних гарантій

Глава Microsoft: успіх компаній має вимірюватися не прибутковістю
фото DR

На онлайн-саміті Forbes JUST 100 компанія Microsoft знову очолила рейтинг найбільш відповідальних американських компаній. У середу її генеральний директор Сатья Наделла заявив, що настав час провести «референдум про капіталізм». На його думку, компаніям слід давати собі оцінку з точки зору таких категорій, як створення нових робочих місць і тих переваг, які вони приносять суспільству, а не тільки прибутку, пише Business Insider, на який посилається Investing.com.

«Ми всі повинні зрозуміти, в чому полягає основна соціальна мета корпорації», – сказав директор Microsoft, закликавши до переосмислення принципів роботи капіталізму на основі створюваних економічних благ для суспільства.

До них він зарахував нові вакансії на ринку праці, доходів, які компанії генерують для своїх постачальників, і з тих грошей, які їх співробітники витрачають на себе і своїх близьких.

«Буде справедливо, зараз, в 2020 році, в розпал цієї пандемії, провести референдум про капіталізм. Ми всі повинні усвідомити, що є основною соціальною метою корпорації», – сказав Сатья Наделла.

Глава Microsoft не міг обійти увагою власну компанію, вказавши в якості прикладу її акціонерів, які підтримали обіцянку Microsoft досягти нульового рівня викидів в атмосферу до 2030 року.

Сатья Наделла, який очолює компанію з 2013 року, не випадково висловив думку про відповідальність корпорацій перед суспільством: сьогодні все більше компаній на Заході почали замислюватися про потреби всіх зацікавлених сторін, включаючи суспільство в цілому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті