Foxconn, постачальник Apple, заявив про запуск виробництва власних електромобілів

Foxconn, постачальник Apple, заявив про запуск виробництва власних електромобілів

Компанія сподівається, що розроблена нею платформа буде використовуватися більшістю виробників світу

Foxconn, постачальник Apple, заявив про запуск виробництва власних електромобілів
фото DR

Тайванська компанія Foxconn, яка виробляє комплектуючі для електроніки і відома перш за все як постачальник Apple, в п'ятницю, 16 жовтня, представила план з розвитку свого автомобільного підрозділу. Мета компанії – до 2025-2027 років постачати 10% всіх комплектуючих або сервісів для електромобілів у світі, передає Коммерсант.

Серед іншого компанія оголосила про плани створення модульної платформи MIH Open Platform. Платформа буде являти собою набір інструментів, що дозволяють виробникам проектувати ті чи інші частини електромобіля. При цьому комплектуючі для цього буде поставляти Foxconn.

Автовиробники зможуть вибрати варіант шасі для електромобілів, наприклад відповідний для позашляховика або седана, і налаштувати цілий ряд параметрів, таких як відстань між колесами, розмір батареї і т. п.

Як заявив директор з технологій Foxconn Вільям Вей, компанія планує стати Android для електромобілів. Тим самим він порівняв свою платформу з розробленою Google операційною системою, яка використовується більшістю виробників смартфонів.

Компанія і раніше виявляла інтерес до ринку електромобілів. Ще в січні Fiat Chrysler і Foxconn оголосили про створення СП, яке буде виробляти електромобілі нового покоління і розробляти автомобілі з підключенням до інтернету на китайському ринку.

За оцінкою компанії Allied Market Research, ринок електромобілів до 2027 року може досягти $800 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло