Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Huawei націлилась на авторинок

Huawei націлилась на авторинок

Поки США тиснуть на смартфонний бізнес телекомгіганта, Huawei вирішила взятися за розробку автозапчастин та ПЗ для автомобілів

Huawei націлилась на авторинок
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26655731231

Згідно зі звітом NetEase, Huawei Technologies готується розширити свій бізнес за рахунок розробки, виробництва і продажу автомобільних запчастин та інших пов'язаних систем. Як повідомляє Gizchina, з'явилися повідомлення про нещодавні інвестиції компанії і її інтерес до автомобільної промисловості.

Huawei може розробляти нові технології, пов'язані з апаратним і програмним забезпеченням, а також з обладнанням, пов'язаним з 5G, для автомобілів. Видання відзначає, що це не перший випадок, коли Huawei співпрацює з автовиробниками. Huawei може навіть розробити власний інтерфейс для автомобілів, щоб конкурувати з Google і Apple.

Китайський техногігант значною мірою зацікавлений в безпілотних авто, оскільки саме цей сегмент може процвітати в найближчі роки. Зрештою, технологія 5G, нарешті, стала реальністю в розвинених країнах і значно розширить можливості автономних авто. Тим більше китайська компанія вже має солідний досвід роботи в цьому сегменті. Видання не виключає, що Huawei може запустити окремий бренд, пов'язаний з автомобілями.

Між тим, компанія не робила офіційної заяви про вихід в сегмент. Поки важко навіть зрозуміти справжні наміри компанії, наголошує видання.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що Huawei веде переговори з низкою компаній щодо продажу свого бренду смартфонів Honor. Угода може принести китайській компанії до $3,7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті