Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
МОЗ прогнозує пік епідемії вірусних захворювань в Україні наприкінці листопада

МОЗ прогнозує пік епідемії вірусних захворювань в Україні наприкінці листопада

Мова йде і про ГРВІ, і про грип, і про COVID-19

МОЗ прогнозує пік епідемії вірусних захворювань в Україні наприкінці листопада
фото pixabay.com

Пік епідемії вірусних захворювань в Україні очікують у кінці листопада. Йдеться про захворюваність як на грип, так і на нову коронавірусну інфекцію. Про це в РБК-Україна заявив в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін.

«Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада тому, що зазвичай це піковий період для усіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається наприкінці листопада і після цього йде на спад упродовж грудня, січня... Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності в нас буде наприкінці листопада», – зазначив представник МОЗ.

Раніше він повідомляв, що Україна вже підготувала план розгортання додаткових госпіталів для пацієнтів з коронавірусом COVID-19. Однак вони будуть пущені в дію тільки в крайньому разі.

Нагадаємо: наразі  уряд працює над розгортанням ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині. Додатково проведено інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук та лікарень «Укрзалізниці». Міністерство охорони здоров’я розглядає ці ліжка для використання в ургентних ситуаціях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті