«Укренерго» приєдналася до Глобального договору ООН в Україні

«Укренерго» приєдналася до Глобального договору ООН в Україні

Десять принципів Договору покликані сприяти сталому розвитку

«Укренерго» приєдналася до Глобального договору ООН в Україні
Фото: twitter.com/globalcompact

НЕК «Укренерго» стала підписантом Глобального договору ООН в Україні. Приєднання до ініціативи означає визнання та підтвердження дотримання компанією Десяти Принципів Глобального Договору ООН, які стосуються прав людини, трудових відносин, взаємодії з навколишнім середовищем, протидією корупції тощо. Про це повідомляється на сайті компанії.

Приєднавшись до ГС «Мережа Глобального договору в Україні», НЕК «Укренерго» отримало доступ до бази цільових знань у галузі прав людини, трудових ресурсів, навколишнього середовища, боротьби з корупцією, розвитку громад, управління ланцюгами поставок тощо. Працівники компанії зможуть користуватися глобальною бібліотекою та онлайн-академією, а також іншими ресурсами та цифровими платформами мережі UN Global Compact.

Крім того, «Укренерго» зможе отримувати консультування зі складання нефінансової звітності, використовувати інструменти щодо оцінки гендерної рівності, комплексної оцінки компаній щодо слідування Цілям сталого розвитку  та визначення можливостей для реалізації Цілей сталого розвитку у  різних напрямках діяльності.

«Бути учасником Глобального договору ООН – велика честь і відповідальність для нас, адже ми приєднались до всесвітньої мережі сталого розвитку. Приєднання відкриває кожному співробітнику та Компанії в цілому можливість доступу до величезного обсягу нової корисної інформації, знань, кейсів, інструментів та консультацій, якими ми неодмінно скористаємось як соціально відповідальне підприємство», – прокоментував подію голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Серед її членів 50Hertz Transmission GmbH, Energinet, Red Electrica de Espana SAU, Fingrid Oyj, Réseau de Transport d’Electricité, Canacol Energy Ltd, POSCO Energy, енергетичного сектору Siemens тощо.

Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact. Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об’єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. До мережі можуть приєднатись  компанії, які працюють відповідно до принципів сталого розвитку. Маючи понад 11 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країн світу та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.

Нагадаємо, «Укренерго» першою з українських компаній пройшла сертифікацію за міжнародним стандартом CIPS, отримавши для цього грантову підтримку від ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку) в рамках проєкту модернізації електромереж. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті