Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
ФБР вважає, що до публікації листування сина Байдена Росія непричетна

ФБР вважає, що до публікації листування сина Байдена Росія непричетна

Понад 50 екс-посадовців розвідки США висловили впевненість, що публікація листування Хантера Байдена - це російська операція

ФБР вважає, що до публікації листування сина Байдена Росія непричетна
фото DR

Ноутбук, який імовірно належить синові кандидата в президенти Джо Байдена Хантеру з листуванням про зарубіжні ділові зв'язки перебуває у Федеральному бюро розслідувань.

Як повідомляє телеканал Fox News з посиланням на джерела, в спецслужбі вважають, що Росія не має відношення до публікації листування. У ФБР погодилися з оцінками директора Національної розвідки США Джона Реткліффа, який заявив, що електронні листи на ноутбуці «не є частиною якоїсь російської кампанії з дезінформації», пише Коммерсант.

«Дозвольте мені внести ясність: розвідувальне співтовариство не вірить в це, тому що немає ніяких розвідданих, що підтверджують це, – сказав Реткліфф.- І ми не ділилися розвідданими з Адамом Шиффом або кимось із членів Конгресу».

Про зв'язок Росії з публікацією листування заявив голова комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф.

Раніше понад 50 колишніх високопоставлених співробітників розвідки США підписали лист, в якому висловили впевненість, що публікація листування Хантера Байдена – це російська операція.

Нагадаємо, New York Post 14 жовтня опублікувала матеріал на основі листів, отриманих з ноутбука імовірно Хантера Байдена. З неї випливало, що Джо Байден, всупереч своїм заявам, зустрічався з українськими бізнесменами, коли його син працював у раді директорів газового холдингу Burisma.

Напередодні стало відомо, що автори матеріалу спочатку звернулися з його публікацією у телеканал Fox News, але він відмовив, пославшись на цілковиту невпевненість у тому, що вказаний ноутбук дійсно належить Хантеру Байдену.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті