Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Друга пішла: Чехія, услід за Ірландією, ввела жорсткий локдаун

Друга пішла: Чехія, услід за Ірландією, ввела жорсткий локдаун

Старт 22 жовтня

Друга пішла: Чехія, услід за Ірландією, ввела жорсткий локдаун
фото pixabay.com

У зв’язку із стрімким ростом хворих на COVID-19 уряд Чехії вирішив посилює заходи боротьби з пандемією. Про це, як повідомляє DW, заявив міністр охорони здоров'я країни Роман Примула.

Локдаун, в межах якого повинні тимчасово закритися для відвідувачів більшість дрібних магазинів і підприємств по наданню послуг, вводиться в країні з 22 жовтня.

Жителям країни буде дозволено залишати будинки тільки для того, щоб піти на роботу, до лікаря або купити продукти і товари першої необхідності. Дозволені також прогулянки на природі, наприклад, в парках. Крім того, згідно з розпорядженням уряду, здійснювати поїздки можна тільки в невідкладних випадках, а число соціальних контактів слід скоротити до «необхідного мінімуму».

У Чехії налічується загалом майже 194 000 випадків зараження коронавірусною інфекцією, при цьому в останні тижні число інфікованих сильно зросла. 21 жовтня було зафіксовано добовий приріст в 11 984 випадків.

Нагадаємо: Ірландія першою в ЄС повторно вводить локдаун. Обмеження почнуть діяти в ніч на 21 жовтня і триватимуть до 1 грудня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті