Кабмін обрав голову Комісії по гральному бізнесу

Кабмін обрав голову Комісії по гральному бізнесу

На посаду претендували 20 осіб

Кабмін обрав голову Комісії по гральному бізнесу
Голова комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Іван Рудий
Фото: фейсбук-сторінка Івана Рудого

На посаду голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей обрали Івана Рудого, а членами Комісії призначили Олену Водолажко та Євгена Гетьмана, на інші посади членів Комісії оголосили додатковий добір. Про це в телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Іван Рудий обраний на посаду голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Він має досвід та знання у сфері менеджменту, міжнародних відносин та фінансів. Учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України на «Іграх Нескорених» у Нідерландах», – написав він.

За словами Немчінова, відповідно до пункту 20 Порядку призначення на посади держслужби на період дії карантину був проведений добір на вакантні посади голови та 6 членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

«Загалом взяти участь у доборі виявили бажання 378 осіб. До співбесіди було допущено 42 особи, з них 20 осіб подали документи на зайняття вакантної посади голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та 32 особи на членів комісії. Деякі кандидати подавали документи одночасно на кілька вакансій», – додав міністр.

За результатами співбесід Олену Водолажко та Євгена Гетьмана призначили на посади членів Комісії.

«Олена Водолажко – професійний адвокат, член Асоціації правників України, має значний досвід роботи у державних органах, а також досвід співпраці з державними регуляторними органами щодо розробки та впровадження регуляторних актів.

Євген Гетьман має досвід у напрямі міжнародної співпраці, у тому числі з НАТО (координатор міжнародних проєктів), досвід роботи у регуляторних органах та досвід керівництва комунальними та приватними підприємствами», – зазначив Немчінов.

Mind уже писав про те, як максимально ефективно вкласти кошти в розвиток українського гемблінг-проєкту чи грального стартапу, щоб завжди залишатися у виграші.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті