Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Керівника Одеської митниці звільнили через 2 місяці після призначення

Керівника Одеської митниці звільнили через 2 місяці після призначення

На митниці проведуть аудит

Керівника Одеської митниці звільнили через 2 місяці після призначення
Денис Пудрик
Фото: dsnews.ua

Державна митна служба 21 жовтня звільнила в.о. начальника Одеської митниці Дениса Пудрика через негативні результати роботи митниці упродовж 2 місяців, на цю посаду Пудрика призначили 21 серпня. Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби у фейсбуці.

«Причиною звільнення є негативні результати роботи митниці упродовж двох місяців. Керівник не зміг налагодити організацію та контроль якісного виконання митних формальностей посадовими особами, що підтверджувалося інформацією автоматизованих систем.

Зафіксовані численні випадки заниження вартості імпортованих товарів. Так, за 17 календарних днів жовтня на Одеській митниці спостерігалося загальне зниження рівня митної вартості товарів на 15%, податкового навантаження на одиницю імпорту – на 11,6%», – йдеться у повідомленні.

«Це стало причиною недоотримання державним бюджетом законних платежів, що є головним індикатором прозорої та ефективної роботи митної системи», – додали у ДМС.

Підкреслюється, що у зв'язку із встановленими фактами Державна митна служба ініціює повний аудит роботи Одеської митниці, його висновки будуть оголошені після закінчення перевірки.

Раніше Пудрик працював керівником митних органів в Чернігівській, Бердичівській, Львівській, Луганській та Кримській митницях. Крім того, був заступником і першим заступником також в Донецькій, Маріупольській, Східній, Кіровоградській митницях.

Він очолював Кримську митницю за часів президентства Віктора Януковича, за що підпадав під критерії очищення влади. За це його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

У березні 2020 року Пудрик отримав рішення суду про поновлення на посаді та компенсацію від держави в розмірі 677 000 грн.

З 2019 року до нинішнього призначення був в. о. проректора Національної академії фіскальної служби.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що з точки зору професійних якостей питань до Дениса Пудрика (він очолював Кримську митницю за часів президентства Віктора Януковича, за що підпадав під критерії очищення влади), якого призначили керівником Одеської митниці, до його призначення не було.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті