Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
PayPal виходить на ринок криптовалют

PayPal виходить на ринок криптовалют

Компанія дозволить споживачам купівлю, продаж і зберігання криптовалют через свої послуги

PayPal виходить на ринок криптовалют
фото www.flickr.com/photos/official-gates/28064553556

PayPal Holdings приєднується до ринку криптовалют, дозволяючи споживачам купувати, продавати й зберігати біткойни та інші віртуальні гроші, використовуючи онлайн-гаманці американської компанії для цифрових платежів.

Як повідомляє Reuters, клієнти PayPal також зможуть використовувати криптовалюти для покупок у 26 млн продавців в її мережі. Ця опція буде доступна з початку 2021 року, говориться в повідомленні компанії.

PayPal сподівається, що цей сервіс буде сприяти глобальному використанню віртуальних грошей і підготує свою мережу до нових цифрових валют, які можуть бути розроблені центральними банками або корпораціями, сказав Ден Шульман, президент і гендиректор компанії.

«Ми працюємо з центральними банками і вивчаємо всі форми цифрових валют і те, яким чином PayPal може зіграти роль (в цьому процесі – ред..)», – сказав він.

Користувачі компанії в США зможуть купувати, продавати й зберігати криптовалюти у своїх гаманцях PayPal уже в найближчі тижні. В першому півріччі 2021 року компанія планує розширити свою діяльність ще в декількох країнах.

Інші популярні фінтех-компанії, такі як Square і Robinhood Markets, дозволяють споживачам купувати й продавати криптовалюти, але рішення PayPal є важливим, враховуючи масштаб компанії, пише видання. Вона має 346 млн активних рахунків по всьому світу і опрацювала платежі на суму $222 млрд у II кварталі.

Платежі PayPal в криптовалютах будуть проводитися з використанням фіатних валют, таких як долар США, що означає, що продавці не будуть отримувати свої платежі в віртуальних монетах, додали в компанії.

Нагадаємо: раніше цього місяця Китай приступив до одного з найбільших реальних випробувань своєї цифрової валюти, наближаючись до створення безготівкового майбутнього.

Також і Європейський центральний банк анонсував, що почне експериментувати з цифровою версією євро, одночасно проводячи громадські консультації, що стане важливим кроком на шляху до впровадження цієї технології.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті