Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Радник Трампа звинуватив Китай у спробах викрасти розробки вакцини проти COVID-19

Радник Трампа звинуватив Китай у спробах викрасти розробки вакцини проти COVID-19

Він назвав КНР «зловмисним суперником, який прагне до монополії»

Радник Трампа звинуватив Китай у спробах викрасти розробки вакцини проти COVID-19
фото Twitter

Радник президента Дональда Трампа з національної безпеки Роберт О'Брайєн звинуватив Китай у спробі вкрасти у Заходу результати досліджень щодо вакцини від коронавірусу COVID-19, передає Голос Америки.

Він назвав Китай зловмисним суперником, який прагне монополізувати всі важливі галузі промисловості 21-го століття.

У 20-хвилинному виступі перед високопоставленими британськими і американськими військовими О'Брайєн піддав Китай різкій критиці, заявивши, що він є хижацькою державою, яка пригнічує свій народ і прагне до примусу як сусідів, так і західних держав.

«Компартія Китаю прагне до домінування у всіх сферах і секторах і планує монополізувати всі галузі, що мають велике значення в 21-му столітті», – заявив О'Брайєн учасникам форуму «Атлантичне майбутнє», виступаючи за допомогою відеозв'язку з британським авіаносцем «Королева Єлизавета».

«Зовсім недавно КНР використовувала кібершпіонаж проти компаній, що розробляють вакцини і методи лікування COVID в Європі, Великобританії та США, одночасно говорячи про необхідність міжнародної співпраці», – заявив О'Брайєн.

За словами радника Білого дому, Захід протягом десятиліть йшов на поступки Китаю, включаючи членство в СОТ, вважаючи, що це сприятиме економічній і політичній співпраці.

«На жаль, ці обіцянки досі не виконуються, – сказав радник. – Замість цього лідери Компартії Китаю посилили тоталітарний підхід і меркантилістську економіку, в якій домінує держава».

Нагадаємо, раніше ЗМІ зʼясували, що Трамп має банківський рахунок у Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті