Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
PayPal взялась за розширення сфери охоплення цифрових валют

PayPal взялась за розширення сфери охоплення цифрових валют

Платіжна система наразі веде переговори про покупку криптовалютних компаній, включно з BitGo

PayPal взялась за розширення сфери охоплення цифрових валют
фото www.flickr.com/photos/trachtenberg/161484533

PayPal Holdings вивчає можливості придбання компаній, що займаються криптовалютами, в тому числі BitGo. Як повідомляє Bloomberg, це дозволить компанії розширити сферу охоплення цифрових монет.

PayPal веде переговори з BitGo, компанією, яка допомагає інвесторам безпечно зберігати біткойни, і може укласти угоду протягом декількох тижнів, розповіли джерела. Вони додали, що переговори все ще можуть розвалитися, і PayPal може вибрати іншу компанію.

Наразі невідомо, скільки PayPal заплатить за BitGo, якщо укладе угоду. За даними PitchBook, BitGo залучила $58,5 млн в 2018 році при оцінці в $170 млн.

Компанія BitGo в Пало-Альто, штат Каліфорнія, була заснована у 2013 році генеральним директором Майком Белше. BitGo пропонує цифрові гаманці, що вимагають декількох підписів для транзакцій, а також автономні сховища для зберігання біткойнов і конкуруючих валют. Згідно з інформацією на її веб-сайті, це була одна з перших компаній в цій сфері, яка зосередилася на інституційних інвесторах.

Нагадаємо: днями PayPal приєдналась до ринку криптовалют, дозволяючи споживачам купувати, продавати й зберігати біткойни та інші віртуальні гроші, використовуючи онлайн-гаманці американської компанії для цифрових платежів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті