Криптовалютна Ripple збирається тікати із США через регуляторів

Криптовалютна Ripple збирається тікати із США через регуляторів

Тоді як біткойн і ефіріум мають певні «поблажки», статус криптовалюти Ripple залишається оповитим невизначеністю

Криптовалютна Ripple збирається тікати із США через регуляторів
фото pixabay.com

Ripple, компанія фінансових технологій з оборотом $10 млрд, найбільш відома своєю криптовалютою XRP, розглядає можливість переїзду своєї штаб-квартири за кордон через невдоволення нормативно-правовою базою США.

Як повідомляє CNBC, гендиректор Ripple Бред Гарлінгхаус сказав, що британський орган з нагляду за ринками не вважає XRP цінним папером – ключовим джерелом розбрату на своєму ринку США.

«Те, що ви бачите в Великобританії, є чіткою класифікацією, і британський регулятор фінансового ринку FCA взяв на себе провідну роль у визначенні того, як ми повинні думати про ці різні активах і варіанти їх використання, – сказав Гарлінгхаус. – Результатом цього стала ясність в тому, що XRP не є цінним папером і використовується в якості валюти. При такій ясності для Ripple було б вигідно працювати в Великобританії ».

Гарлінгхаус сказав, що крім Великобританії Ripple розглядає для переїзду Швейцарію, Сінгапур, Японію і Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ).

Кріс Ларсен, співзасновник і виконавчий голова Ripple, вперше заявив про бажання компанії перенести свою глобальну штаб-квартиру за межі США в інтерв'ю журналу Fortune на початку цього місяця.

Нагадаємо: Ripple була залучена в судову тяжбу з деякими інвесторами в криптовалюти, які звинувачують її в продажу незареєстрованих цінних паперів, та заявах про XRP, що вводять в оману. Компанія звинувачення заперечує, відхиляючи припущення, що XRP кваліфікується як цінний папір.

Телеканал зазначає, що між тим, офіційні особи Комісії з цінних паперів і бірж США заявили, що криптовалюти, такі як біткойн і ефіріум, не є цінними паперами, які слід регулювати так само, як акції та облігації. Статус XRP залишається оповитим невизначеністю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті