Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само

Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само

Проте, в «опитуванні Зеленського» він участі не брав

Разумков вважає, що і з 300-ми депутатами Рада працюватиме так само
фото: ukrinform.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що скорочення кількості народних депутатів із 450-ти до 300 не матиме суттєвого впливу на якість роботи парламенту. Проте, в «опитуванні Зеленського» він участі не брав. Про це спікер сказав журналістам 25 жовтня на виборчій дільниці, повідомляє «Укрінформ».

«Моя позиція була й раніше, і зараз така: якщо буде зменшення до 300 народних депутатів, це істотно на якість роботи Верховної Ради не повпливає», – зазначив він.

Водночас він уточнив, якщо «це депутати-мажоритарники, то будуть перевибори на їхніх округах, як це було у Харкові, коли Кучер пішов на голову облдержадміністрації. А якщо ми говоримо про так званих списочників, то список просто піднімається вище – і наступний заходить, за чергою».

Водночас на питання, чи брав він участь в «опитуванні Зеленського» він відповів:

«Ні, не відповідав на п’ять питань (президента – ред.). Як би я відповів? Думаю, це ж теоретично закрите опитування, але буде практика – будемо про це розмовляти», – зазначив Разумков.

На запитання, чи планує він шукати волонтерів для того, щоб таки взяти участь в опитуванні, Голова ВР відповів: «На жаль, ні. Мені є чим зайнятись. Я ще попрацюю сьогодні».

Нагадаємо: Президент Володимир Зеленський 13 жовтня у відеозверненні анонсував, що 25 жовтня, крім місцевих виборів, відбудеться всенародне опитування.

Третє питання в опитуванні: «Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті