Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Час вийшов: Лукашенко не виконав умови «народного ультиматуму», в країні почались протести робітників

Час вийшов: Лукашенко не виконав умови «народного ультиматуму», в країні почались протести робітників

Протести відбуваються на найбільших підприємствах країни. Влада країни, між тим, заявляє, що всі підприємства працюють штатно, виробництва не зупинені

Час вийшов: Лукашенко не виконав умови «народного ультиматуму», в країні почались протести робітників
фото t.me/tutby_official

Минулої ночі закінчився термін оголошеного Світланою Тихановською владі Білорусі ультиматуму. Його вимоги – Лукашенко повинен оголосити про відхід, насильство на вулицях має зупинитися повністю, все політв'язні повинні бути звільнені – не були виконані.

Вчора, як повідомляє TUT.BY, в його останній день, на вулиці міст вийшли тисячі протестуючих, в Мінську зібралося не менше 100 000 осіб. Не обійшлося без жорстких затримань і застосування спецзасобів – світлошумових гранат і гумових куль. А 26 жовтня почався з протестів робітників на найбільших білоруських підприємствах.

Мінськ. У деяких частинах білоруської столиці – ланцюги солідарності та перекриття доріг.

«Гродно Азот». Цехи «Аміак 3» і «Карбамід 4» не прийняли зміну. Люди приходять на протест, збираються біля нової прохідної, але на території заводу. На території ОМОНу немає, повідомляє видання. За інформацією «Нашої Ниви» на заводі «Гродно Азот» робітники почали зупинку заводу по тех.процесу.

Між тим, прес-секретар концерну« Білнафтохім» Олександр Тищенко заявив, що інформація про страйк на «Гродно Азоті» не підтверджується.

«Завод працює, техпроцеси – в штатному режимі. Страйку немає. Інформація в Telegram-каналах не підтверджується», – сказав він.

За його інформацією, сьогодні вранці «група до 100 осіб безрезультатно намагалася блокувати вихід робітників «Гродно Азот» на зміну».

Стало відомо, що співробітники міліції затримали кілька людей біля прохідної «Гродно Азот» за участь у несанкціонованій акції, повідомили в прес-службі УВС Гродненського облвиконкому.

МТЗ, ковальський цех. Робітники вийшли, плескають в долоні та скандують «Далучайся».

«Мінський електротехнічний завод». Станом на 9.40 – основні цехи та відділи зупинили роботу, люди просто спілкуються один з одним, розповідають джерела видання.

Позиція влади. Білоруський Мінпром спростував повідомлення про початок анонсованих Тихановською масових страйків.

Прес-секретар білоруського прем'єра заявила, що всі підприємства реального сектора економіки працюють штатно, виробництва не зупинені.

Нагадаємо: 13 жовтня Тихановська оголосила ультиматум своєму супернику під час президентських виборів Олександру Лукашенку. На виконання трьох умов вона дала йому 13 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті