Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів - партія «УДАР»

Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів - партія «УДАР»

За даними паралельного підрахунку голосів виборців Кличко отримує 50,9 %

Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів - партія «УДАР»

За даними паралельного підрахунку голосів виборців, що здійснювала партія «Удар», Віталій Кличко отримав 50,9 % підтримки киян на виборах міського голови. Про це заявила голова виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» Оксана Продан під час онлайн-трансляції зі штабу. Про це повідомляється на сайті партії. 

«Ще триває підрахунок голосів. Ми сподівались, з досвіду попередніх кампаній, що матимемо на цей час данні альтернативного підрахунку голосів, але через епідеміологічні обмеження маємо зараз трохи більше 50% протоколів з мокрими печатками для альтернативного підрахунку голосів. При цьому маємо дані з 99% дільниць паралельного підрахунку результатів у Києві. За даними з дільниць, результат Віталія Кличка – 50,9 %. Як бачимо, з великою ймовірністю Віталій Кличко перемагає вже у першому турі на виборах київського міського голови», – підкреслила Продан.

За її словами, і екзит-поли, і паралельний підрахунок голосів, який здійснила партія, показують, що «УДАР» проходить у Київраду з результатом 19,7%.

«Наразі, ми бачимо співпадіння даних паралельного підрахунку з протоколами з мокрими печатками та чекаємо на офіційне оголошення результатів виборів. Вже зараз можемо впевнено сказати, що кияни обрали подальший розвиток столиці на чолі з мером Кличком та командою «УДАРу», – зауважила голова виборчого штабу.

Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів – партія «УДАР»

За даними паралельного підрахунку партії «УДАР» за Віталія Кличка на виборах Київського міського голови проголосували 50,9 % виборців, за Олександра Попова – 9,5 %, Сергія Притулу – 7,9 %, Олексія Кучеренка – 6,4 %, Ірину Верещук – 5,5 %, Андрія Пальчевського – 5,3 %.

Кличко попередньо перемагає в першому турі виборів – партія «УДАР»

Партію «УДАР Віталія Кличка» на виборах до Київради підтримали 19,7 % виборців, «Європейську Солідарність» – 19,5 %, «Єдність» Олександра Омельченка – 8,5 %, «Опозиційну платформу – За життя» – 7,6 %, «Слугу народу» – 7,3 %, «Батьківщину» – 7,2 %, «Голос» – 5,8 %, «Перемогу Пальчевського» – 4,4 %.

Нагадаємо: згідно з результатами екзит-полів у Києві в другий тур вийшли Кличко та Попов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті