Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Жодного шансу для конкурентів: Ілон Маск анонсував наступний «вбивчий» продукт від Tesla

Жодного шансу для конкурентів: Ілон Маск анонсував наступний «вбивчий» продукт від Tesla

Мова йде про Solar Roof

Жодного шансу для конкурентів: Ілон Маск анонсував наступний «вбивчий» продукт від Tesla
фото www.flickr.com/photos/111488815@N05/30690673415

Глава Tesla Ілон Маск заявив, що наступним «убивчим продуктом» компанії , який не залишить жодного шансу конкурентам є сонячна батарея у вигляді даху – Solar Roof.

Як повідомляє Electrek, він додав, це стане «очевидним» в наступному році.

«Коли ви дивитеся на околиці в майбутньому, через десять років, чого ви хочете? Які продукти зроблять ваше життя кращим? Якого майбутнього вам хотілось би? Я думаю, що майбутнє, в якому у нас будуть гарні дахи, що генерують енергію, а також будуть міцними та еластичними й з усіх боків кращими, ніж звичайний дах, – це те майбутнє, якого ми хочемо. Solar Roof – продукт-вбивця. Це стане очевидним в наступному році», – сказав Маск.

«Загальна кількість розгортання сонячних батарей більш ніж подвоїлася в III кварталі до 57 МВт в порівнянні з попереднім кварталом, при цьому кількість розгортання Solar Roof послідовно збільшувалася майже утричі», – додав він..

На думку Маска, значущість продукту буде повністю визнана тільки в наступному році.

Видання дізналось, що Tesla прискорює набір співробітників, щоб розширити можливості розгортання сонячної черепиці. Компанія, схоже, також готується до розширення установки сонячних дахів в Канаді.

Electrek додає, що нещодавно Tesla змінили типи підкладки, які використовуються для сонячної черепиці, і знизила ціни на продукт.

Нагадаємо: Tesla отримала прибуток за підсумками п'ятого кварталу поспіль, вона досягла нового рекорду – $331 млн, що на 131% більше, ніж в 3 кварталі 2019 року. Період з липня по вересень був «найкращим кварталом в історії» Tesla, сказав гендиректор компанії Ілон Маск.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті