Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro

Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro

Нові AirPods будуть більше схожі на AirPods Pro, однак з кількома змінами

Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro
фото DR

Як стало відомо Bloomberg, компанія Apple працює над двома новими моделями бездротових навушників-вкладишів: базовими AirPods і версією AirPods Pro, передає РБК.

Оновлені базові AirPods за дизайном будуть схожі на нинішні AirPods Pro за рахунок того, що отримають укорочений стрижень і змінні вкладиші, повідомляє видання з посиланням на джерела.

Apple також збільшить час автономної роботи пристрою. При цьому базова модель не отримає функції шумозаглушення.

Другу версію AirPods Pro компанія планує зробити компактнішою: для цього навушники зовсім позбавлять стрижня. Тестований дизайн отримає більш округлу форму, аналогічну останнім розробкам від Samsung, Amazon і Google.

Експерти Bloomberg відзначають, що конструювання округлих AirPods Pro без стрижня, але з шумозаглушенням і бездротовим підключенням може виявитися складним завданням, і інженерам в підсумку доведеться застосувати менш амбітний дизайн.

Відомо, що нові моделі будуть взаємодіяти з новою розумної колонкою Apple HomePod mini. Також компанія працює над запуском ще одного смарт-динаміка.

Оскільки Apple прибрала навушники з комплектів iPhone, продажі AirPods можуть вирости. При цьому частка Apple на ринку бездротових навушників скорочується: цьому сприяють більш доступні китайські аналоги, відзначає видання. За даними дослідження Counterpoint Research, у другому кварталі 2020 року Apple зайняла 35% ринку. Компанія-конкурент Xiaomi займає 10%, Samsung – 6%.

Нагадаємо, китайська компанія презентувала перші у світі TWS-навушники з функцією перетворення голосу в текст.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті