Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Резніков пояснив, чому переселенцям раніше не давали права голосувати на місцевих виборах

Резніков пояснив, чому переселенцям раніше не давали права голосувати на місцевих виборах

Це було через побоювання, що переселенці не повернуться на окуповані території й не будуть там потім заселятися

Резніков пояснив, чому переселенцям раніше не давали права голосувати на місцевих виборах
Фото: Укрінформ

У цьому році вперше за шість років війни на Донбасі переселенці отримали право проголосувати на місцевих виборах. Про це розповів віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Вперше за шість років війни, яка відбувається з 2014 року, громадяни України, які є внутрішньо переміщеними особами, отримали право голосу на місцевих виборах. Раніше цього права у них не було... У 2015 році вони не мали можливості голосувати на місцевих виборах, тому що було очікування, що вони повернуться назад і будуть голосувати в Горлівці, Донецьку або Луганську», – сказав Резніков.

Він не зміг назвати кількість переселенців, які забезпечені житлом в Україні від держави, проте пояснив, чому переселенцям не давали можливості голосувати на місцевих виборах.

«Я шість місяців займаюся тим, що відбувалося шість років. Знаєте чому? Тому що ніхто чесно не казав, що ця війна триватиме невідомо скільки, тому що ми всі чекали, що вона завершиться у 2015 році. Тому внутрішньо переміщені особи не отримували право голосувати на місцевих виборах, тому що вважалося, якщо їм дати право голосувати в Боярці, Фастові чи в Ірпіні – вони ніколи не повернуться на окуповані території й не будуть там потім заселятися», – розповів глава Мінреінтеграції.

Як повідомлялося раніше, «Ощадбанк» подовжив дію платіжних карток переселенців до 2021 року

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті