Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Сенат призначив Емі Барретт суддею Верховного суду США

Сенат призначив Емі Барретт суддею Верховного суду США

Демократи вважають, що призначення Барретт, яку просував Трамп, відбулось у нелегітимний спосіб

Сенат призначив Емі Барретт суддею Верховного суду США
Емі Барретт
фото www.flickr.com/photos/trongkhiem/50483320838

Республіканська більшість в Сенаті США схвалила пропозицію президента Дональда Трампа про обрання суддею Верховного суду Емі Барретт. Як повідомляє Bloomberg, 52 сенатори підтримали її кандидатуру, 48 проголосували проти.

Агентство наголошує, що голосування було визнано перемогою Трампа перед президентськими виборами наступного тижня. Це третій новий суддя Верховного суду, якого призначив Трамп за час свого президентства.

Аналітики вважають, що обрання Емі Барретт підштовхне Верховний суд до консервативного напрямку.

Емі Барретт прийняла присягу в якості судді Верховного суду США, церемонія пройшла ввечері в понеділок на Південній галявині Білого дому.

ВВС зазначає, що демократи протягом декількох тижнів намагалися довести. що нового суддю повинен висувати президент, який переміг виборах 3 листопада.

Незабаром після голосування в сенаті лідер демократів Чак Шумер заявив, що його партія не припинить боротьбу. Однак у демократів, незважаючи на всі протести, не було реальних варіантів запобігти цьому призначення, додає видання.

Кандидат у віце-президенти США від Демократичної партії Камала Харріс заявила, що республіканці знехтували волею американського народу, затвердивши, на її думку, у нелегітимний спосіб кандидатуру Барретт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті