Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
США й Індія домовились про обмін розвідданими для протидії Китаю – Financial Times

США й Індія домовились про обмін розвідданими для протидії Китаю – Financial Times

Між Індією та Китаєм уже три роки триває протистояння на кордоні в Гімалаях

США й Індія домовились про обмін розвідданими для протидії Китаю – Financial  Times
The Times of India

Державний секретар США Майк Помпео та міністр оборони Марк Еспер відвідали столицю Індії Делі задля того, аби взяти участь у щорічному стратегічному діалозі. Головною темою обговорення безперечно стала напруженість в регіоні, а саме: конфронтація індійських та китайських військ в районі Гімалаїв.

Договір про обмін розвідувальними даними підписано на тлі протистояння Китаю і Індії на їх спірному гімалайському кордоні, що триває вже півроку. Протистояння спонукало Нью-Делі переглянути свою стратегію безпеки і економічні зв'язки з КНР.

«Сполучені Штати підтримають народ Індії, який протистоїть загрозам її суверенітету і свободи», – сказав журналістам держсекретар США Майк Помпео незадовго до зустрічі з прем'єр-міністром Індії Нарендра Моді.

Міністр закордонних справ Індії Субраманьям Джайшанкар, не згадуючи Китай прямо, заявив, що партнерство з США має надзвичайну важливість під час «зростаючих загроз міжнародному порядку».

The Times of India повідомляє, що в результаті договору, укладеному індійськими та американськими колегами, Індія отримає доступ до навігаційних цифрових даних та супутникових зображень, у тому числі для наведення ракет і управління безпілотниками, що суттєво допоможе країні для захисту власної безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті