Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Сєвєродонецький «Азот» відновить випуск медичного кисню для лікування хворих на COVID-19

Сєвєродонецький «Азот» відновить випуск медичного кисню для лікування хворих на COVID-19

Підприємство зможе виробляти 500 кубічних метрів на годину кисню медичної якості

Сєвєродонецький «Азот» відновить випуск медичного кисню для лікування хворих на COVID-19
Фото: pixabay

На Сєвєродонецькому об'єднанні «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, триває підготовка до випуску кисню медичної якості. Про це повідомила пресслужба Group DF.

«Підприємство підготувало і подало до Державного експертного центру Міністерства охорони здоров'я пакет документації, необхідної для відновлення виробництва медичного кисню», – заявив голова Правління ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» Леонід Бугайов.

Сєверодонецький «Азот» вже отримав ліцензію від Державної служби України з лікарських засобів на виробництво і продаж медичного кисню.

Виробничі потужності цеху розділення повітря здатні виробляти 500 кубічних метрів на годину кисню медичної якості.

Кисень є одним з побічних продуктів виробництва азотних добрив. Завдяки тому, що на Сєвєродонецькому «Азоті» навесні було відновлено повний виробничий цикл з випуску мінеральних добрив, сьогодні підприємство має технологічну можливість виробляти кисень медичної якості.

ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» (Сєвєродонецьк, Луганська обл., Україна) – одне з найбільших українських хімічних підприємств, з 2011 року входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF. Основний напрямок роботи підприємства – виробництво мінеральних азотних добрив. Засновник і власник Group DF – український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Mind уже писав про те, як в Україні намагаються відродити виробництво апаратів ШВЛ, і чому держава не хоче брати в цьому участь.

Як повідомлялося раніше, в Україну на цьому тижні має прибути перша партія, в кількості 14 000 флаконів препарату «Ремдесивір» для лікування COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті