Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Готель Fairmont Rey Juan Carlos I в Барселоні продається за 1 євро, однак є нюанси

Готель Fairmont Rey Juan Carlos I в Барселоні продається за 1 євро, однак є нюанси

Цей заклад, що належить принцу Саудівської Аравії Турки бен Насера, має борг від 70-100 млн євро

Готель Fairmont Rey Juan Carlos I в Барселоні продається за 1 євро, однак є нюанси
фото www.flickr.com/photos/railsummit/16504879238

Готель Fairmont Rey Juan Carlos I в Барселоні продається за символічну плату в один євро. Однак, як повідомляє CatalunyaDiary, до цієї суми слід додати борг в розмірі від 70 до 100 млн євро, який, повинен внести покупець.

Зазначається, що у розкішного готелю за попередні роки накопичилися борги, і коронакриза завдала йому останнього удару. Виставивши його на продаж за один євро, нинішні власники прагнуть запобігти його продажу кредиторами.

«Конкурс триватиме до кінця року, якщо до цього покупець не знайдеться. Мені запропонували його за один євро плюс борг », – розповів виданню один з інвесторів.

«Це дуже складна операція, тому що власник землі під будівлею і сама будівля не один і той же. Дві ділянки, на яких розташований готель, були здані в оренду мерією Барселони », – сказав інший інвестор, який також отримав пропозицію про покупку будівлі.

Між тим, за даними видання, у готелю не тільки борги, а й судові тяжби. У 2018 році оператором готелю була компанія Hotels HUSA, що належить підприємцю і колишньому президенту футбольного клубу «Барселона» Жоану Гаспарту. Але SA Barcelona Project, що належить принцу Саудівської Аравії Турки бен Насера і нинішнього власника готелю, подала позов проти Гаспарта за звинуваченням у шахрайстві.

Як повідомляється, в позові бен Насер вимагає від готельного бізнесмена понад 16 млн євро за нібито приховування боргів і закладання конгрес-центру на території готелю в якості гарантії позики в 1,6 млн євро без згоди його власників, яка, за версією саудівського бізнесмена, осіла в кишені Гаспарта.

Після конфлікту з HUSA Бен Насер уклав угоду з мережею Fairmont на управління готелем, але був змушений наполягати на комплексному ремонті закладу, в який було вкладено 46 млн євро. Fairmont планувала подвоїти доходи за рахунок збільшення цін і зайнятості клієнтами, але пандемія зруйнувала всі плани.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті