Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Судові позови проти єдиного сина глави Samsung заважають йому успадкувати посаду

Судові позови проти єдиного сина глави Samsung заважають йому успадкувати посаду

Сину Лі Гон Хі, який помер в неділю, доведеться почекати

Судові позови проти єдиного сина глави Samsung заважають йому успадкувати посаду
фото www.flickr.com/photos/59110392@N06/38466795975

Джей Лі десятиліттями готувався до того, щоб очолити Samsung Group, конгломерат, заснований його дідом і перетворений його батьком в технологічного гіганта. Але навіть після смерті Лі Гон Хі в неділю його єдиному синові, ймовірно, доведеться трохи почекати свого призначення, пише Bloomberg.

Лі-молодший опинився в центрі двох судових процесів за звинуваченням у хабарництві та шахрайстві з бухгалтерським обліком для полегшення успадкування бізнесу. Хоча він неодноразово заперечував звинувачення, Лі стоїть перед можливістю повернутися у в'язницю, якщо його визнають винним.

Samsung, як повідомляє агентство, почекає, перш ніж оголосити Лі наступником свого батька на посаді голови правління Samsung Electronics, принаймні, до завершення першої справи в найближчі місяці. Таким чином, група зможе уникне тюремного ув'язнення її новопризначеного голови.

Це означає, що Samsung доведеться працювати без глави ще як мінімум кілька місяців, а відсутність лідера може вплинути на багато компаній в групі. Наразі Лі обіймає посаду віце-президента, тому він може приймати більш масштабні та стратегічні рішення, якщо це необхідно.

«Я думаю, що Джей Лі буде призначений головою на початку наступного року, – сказав аналітик HI Investment & Securities Лі Сан Хун. – Йому треба дочекатися завершення справи про хабарництво».

Bloomberg зазначає, що не доводиться сумніватися в тому, що 52-річний Лі стане наступником свого батька. Лі-молодший, що володіє трьома мовами, навчався в університеті Кейо в Японії, а також в Гарвардській школі бізнесу, попередньо пройшовши через Сеульський національний університет – найпрестижніший університет країни. Він представив більш глобальний підхід до менеджменту Samsung, зосередивши увагу на відносинах з ключовими партнерами, такими як покійний Стів Джобс.

Нагадаємо: в неділю, 25 жовтня, 78-річний Лі Гон Хі, при якому компанія Samsung Electronics стала глобальним лідером на ринку смартфонів помер.

Причину смерті в компанії не розкрили, однак відомо, що в 1990-ті у чоловіка діагностували рак легенів, а у 2014-му він переніс операцію на серці. Після цього бізнесмен більш як шість років провів в комі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті