Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Вугілля не в фаворі: Філіппіни оголосили мораторій на будівництво нових вугільних електростанцій

Вугілля не в фаворі: Філіппіни оголосили мораторій на будівництво нових вугільних електростанцій

Цей крок призведе до відмови від 8 ГВт запланованих вугільних проектів

Вугілля не в фаворі: Філіппіни оголосили мораторій на будівництво нових вугільних електростанцій

Уряд Філіппін більше не братиме пропозиції про будівництво нових вугільних електростанцій в зв'язку з істотною зміною політики, спрямованою на прискорення використання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ).

Як повідомляє ClimateChangeNews, міністр енергетики Альфонсо Кусі оголосив, що країна оголосить мораторій на будівництво нових вугільних електростанцій.

«У міру того як Міненерго Філіппін проводить переоцінку відповідності нашого нинішнього енергобалансу нашим енергетичним цілям, я оптимістично налаштований в тому, що це відкриє більше можливостей для використання відновлюваних джерел енергії в енергетичному майбутньому нашої країни… Ми також наполягаємо на переході від використання технологій, заснованих на викопному паливі, до більш чистих джерел енергії, щоб забезпечити більш стійке зростання для країни», – сказав він.

Це «довгоочікуваний крок вперед» для Філіппін, де у 2019 році на вугілля припадала майже половина виробництва електроенергії. Нові вугільні проєкти потужністю 12 ГВт, які наразі перебувають на різних стадіях будівництва і планування, збільшили б вугільні потужності країни більш ніж в удвічі.

Згідно з даними Global Energy Monitor, проаналізованими аналітичним центром E3G, з цих 12 ГВт мораторій, швидше за все, зупинить реалізацію 8 ГВт вугільних проєктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті