Ще один об’єкт «Укспирту» приватизували за 50 млн грн

Ще один об’єкт «Укспирту» приватизували за 50 млн грн

Лопатинський МПД став четвертим заводом «Укрспирту», який пустили з молотка

Ще один об’єкт «Укспирту» приватизували за 50 млн грн
фото www.facebook.com/235851063104018

У Фонді держмайна України провели аукціон з продажу Лопатинського МПД. Як повідомляє пресслужба ФДМ, об’єкт приватизували за 50 млн грн.

«Нещодавно завершився аукціон з продажу майна Лопатинського МПД та зберігання спирту (Львівська область). Це вже четвертий об'єкт спиртової галузі, для якого нам вдалося залучити приватного інвестора», – йдеться у повідомленні.

За об'єкт приватизації на торгах змагалися 4 компанії, а стартова ціна зросла у 2,7 раза – з 18,7 млн грн до 50 млн грн.

Після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку процес приватизації Лопатинського МПД вважатиметься офіційно завершеним, наголосили в ФДМ.

У Фонді зазначили, що до кінця тижня буде проведено ще 4 аукціони з продажу об'єктів спиртової галузі: 2 – 29 жовтня і 2 – 30 жовтня.

Нагадаємо: 23 жовтня на аукціоні був приватизований Овечацький спиртзавод. За цей об'єкт на торгах змагалися 5 компаній, а стартова ціна зросла у 2,7 раза – з 19,8 млн грн до 53 млн грн. 

До цього Артемівський спиртзавод приватизували за 50 млн грн, а Немирівський МПД – за 55,08 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті