Овечацький спиртзавод приватизували за 53 млн грн

Овечацький спиртзавод приватизували за 53 млн грн

Стартова ціна була 19,8 млн

Овечацький спиртзавод приватизували за 53 млн грн
Фото: фейсбук-сторінка ФДМУ

На аукціоні  був приватизований Овечацький спиртзавод. За цей об'єкт на торгах змагалися 5 компаній, а стартова ціна зросла у 2,7 раза – з 19,8 млн грн до 53 млн грн. Про це повідомляється на сайті Міністерства економіки.

«Ми рішуче продовжуємо демонополізацію спиртової галузі. Сьогодні ще один завод отримав нового власника та новий виток у розвитку, а регіон – інвестора та збільшення надходження податків у майбутньому», – зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Назву компанії не розголошують.

Овечацьке місце провадження діяльності й зберігання спирту ДП «Укрспирт» розташоване у Вінницькій області. Потужності заводу можуть бути застосовані для виготовлення харчового спирту та етилового зернового спирту вищої очистки. Новий власник отримав об'єкти нерухомості, транспортні засоби, устаткування і спеціальний дозвіл на користування надрами. 

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, переможці аукціону, після отримання права власності на  об’єкти спиртової галузі, отримають можливість стати учасником відкритого ринку виробництва спирту.

Як повідомлялося раніше, Артемівський спиртзавод приватизували за 50 млн грн, а Немирівського МПД – за 55,08 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті