Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Airbus вдалося уникнути найгірших наслідків безпрецедентної авіакризи

Airbus вдалося уникнути найгірших наслідків безпрецедентної авіакризи

Компанії вдалось стримати відтік грошових коштів і намітити шлях виходу з кризи COVID

Airbus вдалося уникнути найгірших наслідків безпрецедентної авіакризи
фото www.flickr.com/photos/matchit/530543863

Європейській авіабудівній компанії Airbus вдалося зупинити відтік капіталу в ІІІ кварталі, вселивши впевненість в тому, що вона може вийти з пандемії COVID-19, маючи хороші можливості для якнайшвидшого відновлення.

Як повідомляє Bloomberg, Airbus повідомила про збитки в розмірі 767 млн євро в ІІІ кварталі в порівнянні з чистим прибутком в 989 млн євро роком раніше. Виручка від продажів групи скоротилася на 27% до 11,21 млрд євро через більш скромні поставки в аерокосмічному бізнесі і скорочення продажів в оборонному і космічному сегментах.

Згідно середньою оцінкою FactSet, аналітики очікували, що виручка від продажів досягне 11,57 млрд євро.

Вільний грошовий потік Airbus досяг 600 млн євро за три місяці до кінця вересня після того, як компанія витратила 4,4 млрд євро у ІІ кварталі.

Фінпоказники є більш оптимістичними, ніж у американського конкурента Boeing, який заявив, що скоротить ще 7000 робітників, щоб адаптуватися до «нової реальності» ринку.

Airbus поставив 145 літаків в ІІІ кварталі, оскільки попит на авіаперевезення залишався слабким, в порівнянні з Boeing, з яким за цей період вдалося поставити тільки 28 літаків.

Виробник літаків, який анонсував плани скорочення 15 000 робочих місць в липні, оголосив про витрати на реструктуризацію в розмірі 1,2 млрд євро, в основному за рахунок витрат на добровільне і примусове скорочення штату.. Скоригований прибуток до сплати відсотків і податків в ІІІ кварталі скоротився на 49% до 820 млн євро, що як і раніше перевищує середню оцінку аналітиків.

Хоча компанія домоглася прогресу в зупинці відтоку капіталу в третьому кварталі, за перші дев'ять місяців року вона спалила в цілому 11,8 млрд євро.

Нагадаємо: раніше цього місяця ЗМІ повідомили, що Boeing розглядає створення нового пасажирського літака.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті