Захворіло у світі
113,025,730
Померло у світі
2,507,803
Вилікувалось у світі
63,747,311
Захворіло в Україні
1,333,844
Померло в Україні
25,742
Вилікувалось в Україні
1,163,555
Антимонопольний комітет оштрафував «Інтерпайп» Пінчука і ще три компанії

Антимонопольний комітет оштрафував «Інтерпайп» Пінчука і ще три компанії

В компанії стверджують, що так конкуренти хочуть дискредитувати національного виробника, щоб постачати в Україну російську продукцію

Антимонопольний комітет оштрафував «Інтерпайп» Пінчука і ще три компанії
Фото: gmk.center

Антимонопольний комітет України оштрафував на 69,3 млн грн «Інтерпайп» Віктора Пінчука та ще три компанії за порушення антимонопольного законодавства. Крім «Інтерпайпу», були оштрафовані компанії «РЕТЕК», «Транспортні інвестиції» і «Фірма «Інтервторпром».

Про це з посиланням на прес-службу компанії «Інтерпайп» пише РБК.

Відзначається, що АМКУ наклала штраф в зв'язку зі зловживанням монопольним становищем на ринку постачання коліс.

У компанії наголосили, що категорично не згодні з такими висновками АМКУ і мають намір оскаржувати рішення АМКУ в судовому порядку.

«Як національний виробник ми вважаємо таке рішення АМКУ несправедливим і необгрунтованим, прийнятим не на підставі фактів, а на припущеннях. Інтерпайп буде оскаржувати рішення АМКУ в установленому законом порядку», – йдеться в повідомленні прес-служби.

У компанії також додають, що ринок України є відкритим для виробників з інших країн, на ринку немає загороджувальних мит.

«Подаючи подібні скарги в АМКУ, недобросовісні конкуренти намагаються дискредитувати національного виробника, щоб забезпечити поставку в Україну продукції російських виробників. Нагадаємо, що на відміну від українського ринку, ринок РФ захистив себе від українських коліс 39% загороджувальним митом», – наголосили в прес-службі компанії.

Нагадаємо, компанія «Інтерпайп» у січні-вересні поточного року сплатила майже 2 млрд грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів.

Раніше повідомлялося, що АМКУ планує дискваліфікувати компанію «Інтерпайп Україна» від участі в тендерах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті