Netflix піднімає ціни, щоб створювати більш різноманітний і якісний контент

Netflix піднімає ціни, щоб створювати більш різноманітний і якісний контент

Поки що тільки у США

Netflix піднімає ціни, щоб створювати більш різноманітний і якісний контент
фото www.flickr.com/photos/maumavi_photography/35740143031

Американський постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа, компанія Netflix, оголосила про підвищення цін для своїх передплатників в США, збільшуючи стандартний тарифний план до $14 в місяць, а преміум-рівень – до $18 на місяць.

Як повідомляє The Verge, інсайдери галузі давно чекали чергового зростання цін на Netflix, яка востаннє збільшувала плату за підписку в США в січні 2019 року. Нещодавно Netflix збільшив вартість деяких планів в Канаді. Компанія повідомляє про зміну цін для кожної окремої країни, і ця зміна «в США не впливає і не вказує на глобальну зміну цін».

В Netflix пояснили, що ціни оновлюються, «щоб ми могли продовжувати пропонувати більше різноманітних телешоу і фільмів».

«Як завжди, ми пропонуємо низку планів, щоб люди могли вибрати ціну, яка найкраще підходить для їх бюджету», – додав представник компанії.

Зростання цін також пов'язане з тим, що Netflix хоче більше інвестувати в свій контент і функції продукту. Netflix збільшувала свій річний бюджет на контент щороку протягом останніх семи років. Посилення конкуренції означає, що Netflix необхідно постійно вдосконалювати свій продукт, щоб забезпечити якісний контент і його достатню кількість, а також працювати над поліпшенням платформи. На це потрібні гроші, в результаті цього відбувається зростання цін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті