Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Amazon оголосила про збільшення квартальної виручки на 37%

Amazon оголосила про збільшення квартальної виручки на 37%

Amazon залишається однією з компаній, які отримали найбільшу вигоду від пандемії

Amazon оголосила про збільшення квартальної виручки на 37%
фото www.flickr.com/photos/oi_roppa/4233929454

Американський гігант е-комерції Amazon оголосив про фінрезультати ІІІ кварталу, які перевершили усі очікування аналітиків. Прибуток компанії виріс, а виручка збільшилася на 37%, повідомляє CNBC.

Прибуток гіганта онлайн-торгівлі досяг $12,37 на акцію в порівнянні з очікуваннями аналітиків в $7,41. Виручка досягла $96,15 млрд при очікуванні $92,7 млрд.

Amazon спрогнозувала, що її продажі в IV кварталі складуть від $112 до $121 млрд. За оцінками компанії, операційний прибуток складе від $1 до $4,5 млрд.

Amazon як і раніше залишається однією з компаній, які отримали найбільшу вигоду від пандемії, оскільки споживачі шукають товари першої необхідності, харчові продукти та товари для дому на її веб-сайті. Очікується, що Amazon зареєструє ще більший попит у міру наближення свят, оскільки споживачі, швидше за все, будуть робити велику частину своїх покупок в інтернеті, замість того, щоб йти в магазин. Гендиректор Amazon Джефф Безос передрік, що цей святковий сезон буде безпрецедентним.

Онлайн-рітейлер став також однією з небагатьох компаній, які продовжують збільшувати штат співробітників на тлі уповільнення зростання економіки в цілому через кризу з COVID-19. Наразі в компанії працює понад 1,12 млн штатних співробітників по всьому світу, до цього числа не входить мережа тимчасових співробітників і субпідрядників Amazon.

За даними FactSet, підрозділ хмарних послуг компанії Amazon Web Services за квартал приніс дохід від продажів в розмірі $11,6 млрд, що на 29% більше в порівнянні з минулим роком і відповідає очікуванням аналітиків. Операційний прибуток в сегменті досяг $3,54 млрд і перевищив очікування в $3,45 млрд.

Категорія «Інше» компанії, яка включає в себе в основному її рекламний бізнес, принесла дохід у розмірі $5,4 млрд, що на 51% більше в річному вираженні. Послуги з передплати, які включають дохід від членства в Prime, підскочили на 33% в порівнянні з минулим роком до $6,58 млрд.

Акції Amazon з початку року зросли на 74%, що є кращим показником серед п'яти найдорожчих технологічних компаній США.

Нагадаємо: цього року Amazon заощадила майже $1 млрд на витрати на відрядження співробітників, оскільки пандемія коронавіруса не дала змоги співробітникам подорожувати літаками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті