Samsung представила сервіс для пошуку пристроїв Galaxy без підключення до інтернету

Samsung представила сервіс для пошуку пристроїв Galaxy без підключення до інтернету

Інші користувачі також можуть допомагати один одному в пошуку

Samsung представила сервіс для пошуку пристроїв Galaxy без підключення до інтернету
фото Samsung

Samsung запустила сервіс SmartThings Find, який допоможе знаходити пристрої Galaxy під управлінням Android 8 або пізнішої версії, повідомили в компанії. Про це пише vc.ru.

Знайти пристрій можна, навіть якщо він не приєднаний до інтернету. Для пошуку SmartThings Find використовує технології Bluetooth з низьким енергоспоживанням (BLE) і надширокосмугових зв'язку Ultra Wideband (UWB).

Користувачі можуть допомогти один одному в пошуку – після півгодини перебування в автономному режимі пристрій подає сигнал BLE, який може отримати інший смартфон.

Якщо повідомити про втрату речі за допомогою SmartThings Find, смартфон або планшет Samsung, що знаходиться поблизу, повідомить сервер про своє місцезнаходження. Звідти сигнал надійде до власника загубленого пристрою. Дані сервісу зашифровані, тому сторонні не зможуть дізнатися місце розташування, стверджує компанія.

Щоб знайти смартфон або планшет, потрібно відкрити SmartThings Find і вибрати пристрій – його місце розташування відобразиться на карті.

Коли власник наблизиться до потрібної точки, він може увімкнути функцію «Пошук поблизу». На екрані з'явиться графіка, колір якої стає яскравішим при наближенні до місця пошуку. Також на пристрій можна «подзвонити».

Сервіс з'явиться в додатку після оновлення SmartThings. З початку 2021 року Samsung збирається додати технологію в маячки, які дозволять знаходити не тільки пристрої Galaxy, а й інші предмети.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло