Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Німецький філіал музею мадам Тюссо відправив Дональда Трампа «на смітник»

Німецький філіал музею мадам Тюссо відправив Дональда Трампа «на смітник»

Музей заявив, що звільняє місце для наступного президента

Німецький філіал музею мадам Тюссо відправив Дональда Трампа «на смітник»
фото Madame Tussauds Berlin

Берлінський філіал знаменитого музею воскових фігур мадам Тюссо символічно відправив «на звалище» президента США Дональда Трампа.

З цією метою фігуру Трампа, яка раніше була частиною експозиції разом з Рональдом Рейганом і Бараком Обамою, перемістили в імітований сміттєвий контейнер.

Відповідний знімок і ролик були опубліковані на сторінці організації в Instagram. У музеї відзначили, що подібна акція носить символічний характер напередодні виборів глави держави в США.

«Ми, музей мадам Тюссо в Берліні, хотіли з метою обережності прибрати воскову фігуру Дональда Трампа», – пояснила представниця музею. На самому баку помістили напис «Dump Trump».

«Вибори в США близько, і ми вже звільняємо місце для наступного президента», – пояснили в музеї.

При цьому співробітники музею абсолютно впевнені в тому, що Трамп програє вибори і «поступиться місцем наступному президенту». Поки що всі бажаючі можуть помилуватися картиною «падіння» Трампа до неділі включно.

На самому сміттєвому баку можна розгледіти напис, яка пародіює головний слоган виборчої кампанії Трампа: «Викиньте Трампа, зробіть Америку знову великою».

Також в смітнику виявилися і широко відомі фрази чинного президента: «Фейкові новини», «Вас звільнено» і «Я люблю Берлін».

Тим часом зараз передбачити підсумки американських виборів неможливо. Точно можна лише констатувати, що вони стануть найдорожчими за всю історію країни.

Більше про це в матеріалі Mind «Вибори в США: 7 гріхів Трампа, що сприяють обранню Байдена».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті