Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Ryanair змінив прибуток в 1,15 млрд євро на збиток у 197 млн євро за перше півріччя

Ryanair змінив прибуток в 1,15 млрд євро на збиток у 197 млн євро за перше півріччя

Глава авіаперевізника розкритикував уряди країн ЄС за введення карантинів та анонсував значне скорочення графіку польотів

Ryanair змінив прибуток в 1,15 млрд євро на збиток у 197 млн євро за перше півріччя
фото www.flickr.com/photos/smemon/9554723348/

Ірландський авіаперевізник Ryanair заявив, що протягом наступних шести місяців він виконуватиме «значно скорочений графік польотів» у порівнянні з початковими очікуваннями, оскільки уряди по всій Європі посилюють соціальні обмеження.

Як повідомляє CNBC, заява була зроблена всього через два дні після того, як уряд Великобританії оголосив про другий карантин в Англії, починаючи з 5 листопада. Минулого тижня уряди Франції та Німеччини також анонсували впровадження нових карантинних обмежень. Тим часом, багато урядів по всій Європі також посилили обмеження за останні кілька днів, оскільки вони борються з другою хвилею COVID-19.

«Сама ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) підтвердила, що локдаун повинен бути останнім варіантом, блокування по суті є провалом», – сказав Майкл О'Лірі, гендиректор Ryanair.

«Якби у нас були більш жорсткі умови тестування та відстеження… ми могли б і уникли другого блокування», – – додав він.

Компанія прозвітувала про падіння виручки з квітня по вересень на 78% в порівнянні з показниками річної давності. Кількість клієнтів Ryanair також скоротилося на 80% за ці шість місяців. За півріччя чистий збиток склав 197 млн євро в порівнянні з прибутком в 1,15 млрд євро роком раніше. Операційні витрати знизилися на 67% в порівнянні з минулим роком до 1,35 млрд євро. Коефіцієнт завантаження досяг 72% проти 96% рік тому. Акції Ryanair упали приблизно на 19% з початку року.

На тлі останніх обмежень в Європі Ryanair очікує, що в майбутньому буде менше рейсів.

«Ми очікуємо, що в найближчі кілька років можливості для внутрішньоєвропейських авіаперевезень залишаться на низькому рівні», – йдеться в заяві лоукоста.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті