Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Xiaomi вперше увійшла в трійку лідерів ринку смартфонів, і вперше в цій трійці немає Apple

Xiaomi вперше увійшла в трійку лідерів ринку смартфонів, і вперше в цій трійці немає Apple

Samsung повернула собі лідерство на ринку смартфонів

Xiaomi вперше увійшла в трійку лідерів ринку смартфонів, і вперше в цій трійці немає Apple
фото DR

Xiaomi увійшла в трійку найбільших у світі виробників смартфонів за підсумками третього кварталу 2020 року, передає DailyComm.

За підсумками цього періоду, як повідомляють аналітики Canalys, по всьому світу було поставлено 348 млн смартфонів, що на 1% більше, ніж роком раніше, але на 22% більше відносно другої чверті 2020 року.

Samsung повернула собі лідерство на ринку смартфонів, в липні-вересні 2020 року відвантаживши 80,2 млн пристроїв, що на 2% більше показника річної давності.

За словами аналітика Canalys Шентан Цзінь, зростанню поставок сприяли три ключові фактори:

  • зростання попиту в багатьох регіонах в третьому кварталі після падіння кварталом раніше;
  • вихід компанії на друге місце на індійському ринку;
  •  випуск смартфонів в бюджетному і середньому ціновому сегменті,
  • а також ряд інших ініціатив для стимулювання попиту , в тому числі знижки та безкоштовна доставка.

Крім того, в світлі конфлікту на кордонах Китаю і Індії жителі останньої активно бойкотували бренди Піднебесної, віддаючи перевагу південнокорейським вендорам.

Відзвітувавши зниженням поставок на 23%, Huawei під тиском американських санкцій пішла на другий рядок рейтингу найбільших виробників смартфонів. У липні-вересні 2020 року Huawei поставила 51,7 млн трубок, що на 23% менше за минулий рік.

За рахунок ринків, що розвиваються, місце в топ-3 вперше отримала Xiaomi. Причому, цей китайський гравець наростив продажі на 45% (до 47,1 млн штук), тоді як Apple, яка поступилася своїм місцем, показала 1%-й спад (до 43,2 млн штук).

«Третій квартал був симетричним з тієї точки зору, що Xiaomi збільшила поставки на 14,5 млн смартфонів, а у Huawei вони скоротилися на 15,1 млн, – каже аналітик Canalys Мо Цзя. – В Європі, на ключовому полі протистояння компаній, відвантаження Huawei впали на 25%, а поставки Xiaomi виросли на 88%. Xiaomi пішла на ризик, встановивши високі виробничі цілі, але цей крок окупився, коли в третьому кварталі компанія змогла заповнити канали великими пристроями, такими як серія Redmi 9. Вендор вклав кошти в розвиток місцевих ініціатив, щоб завоювати довіру дистриб'юторів і стільникових операторів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті