На Житомирщині майже за 10 млн грн продали спецдозвіл на видобуток бурштину
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

На Житомирщині майже за 10 млн грн продали спецдозвіл на видобуток бурштину

Початкова вартість продажу спецдозволу встановлена на рівні 315 520 грн

На Житомирщині майже за 10 млн грн продали спецдозвіл на видобуток бурштину
Фото: pixabay

У Коростенському районі Житомирщини з аукціону продали за понад 9,8 млн грн спецдозвіл на Будрійську ділянку з покладами бурштину. Інформація про це розміщена на майданчику Prozorro.Продажі.

«Будрійська ділянка в адміністративному відношенні розташована у Коростенському районі Житомирської області на південно-західній околиці с. Гулянка. Ділянка розташована на відстані 33 км від районного центру м. Коростень. На відстані 2 км від ділянки знаходиться з.ст Ушиця», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, спецдозвіл наданий на геологічне вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ з подальшим видобутком бурштину упродовж 5 років.

Зазначається, що аукціон стартував 15 вересня, а пропозиції приймалися до 2 листопада. В аукціоні брали участь 5 товариств з обмеженою відповідальністю.

Початкова вартість продажу спецдозволу встановлена на рівні 315 520 грн.

В аукціоні перемогло ТОВ «Інфокор-Україна», яке запропонувало за спецдозвіл 10 020 000 грн.

На майданчику Prozorro інформують, що за підсумками торгів вартість геологічної інформації щодо Будрійської ділянки становить 178 489,61 грн (з ПДВ). Вартість пакету аукціонної документації – 9 844,22 грн (з ПДВ).

Як повідомлялося раніше, на Волині з аукціону продали 627 кг бурштину.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло