Авіакомпанія Lufthansa отримала квартальний збиток майже в 2 млрд євро

Авіакомпанія Lufthansa отримала квартальний збиток майже в 2 млрд євро

Рік тому за цей період компанія отримала значний прибуток

Авіакомпанія Lufthansa отримала квартальний збиток майже в 2 млрд євро
фото Shutterstock

Німецька авіакомпанія Deutsche Lufthansa повідомила, що отримала 1,97 млрд євро збитку в III кварталі 2020 року проти чистого прибутку в 1,15 млрд євро роком раніше.

Виручка перевізника впала на 74% – до 2,66 млрд євро з 10,11 млрд євро роком раніше. Скоригований збиток до податкових і відсоткових виплат (EBIT) склав 1,26 млрд євро проти скоригованого прибутку EBIT в 1,3 млрд євро роком раніше.

Скоригований вільний відтік грошових коштів склав 2,07 млрд євро порівняно з припливом в розмірі 416 млн євро в третьому кварталі 2019 року.

Глава Lufthansa Карстен Шпор назвав майбутню зиму важкою для всієї галузі. За його словами, компанія має намір використовувати неминучу реструктуризацію, яка спричинить одноразові негрошові витрати в четвертому кварталі, що позначиться на скоригованому показнику EBIT, розраховують у компанії.

За прогнозом Lufthansa, щомісячний відтік коштів в останні три місяці року складе близько 350 млн євро. При цьому компанія, як і раніше, планує повернутися до генерації позитивного грошового потоку в 2021 році.

Котирування акцій Lufthansa в ході торгів в четвер знижуються на 3%. Капіталізація авіакомпанії з початку поточного року впала майже на 53% і становить зараз близько 4,8 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло